закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Фірма / Trec Nutrition

Інтерес до здоров'я, фізичної підготовки та сили став останнім часом світовою тенденцією. Бажання досягти хорошої фізичної форми і мати красиву фігуру, пов'язано не тільки з важкими тренуваннями, але також і з раціональної дієтою. Основне значення головних поживних компонентів - вуглеводів, білків і жирів, вже вивчено дуже добре, проте нові їхні ролі в процесах побудови м'язової маси, надходження енергії або регенерації організму все ще вивчається. 

 
Потреба спортсменів і людей, які тренуються, в поживних компонентах значно вище і не завжди вичерпується тільки традиційної дієтою. 
Досвід показує, що точні, відповідно підібрані добавки, є основою для правильної програми тренування. Досягнення потрібної мети стає більш легким, швидким і досить безпечним. Фірма Trec Nutrition у співпраці з лабораторіями, технологами по харчуванню, спортивними медиками та відомими спортсменами створила групу продуктів світового рівня, які відповідають вимоги тих, хто хоче стати професіоналом. 
У нашій пропозиції є препарати, які сприяють зростанню м'язової маси і сили м'язів; енергетичні, які скорочують жирову тканину; регенератори рухового апарату, які сприяють життєвим силам людини. Якщо Ви хочете дати своєму організму найкращі поживні речовини, то довіртеся нашій фірмі. 
З самого початку свого заснування фірма TREC NUTRITION приділяє особливу увагу відповідності харчовому законодавству і гігієнічних-санітарним питань. В даний момент на фірмі функціонує Інтегрована Система Управління, яка відповідає вимогам норм ISO 9001 та ISO 22000 у сфері «виробництво, розфасовка і продаж харчових речовин спеціального призначення та добавок до дієти». Рівень забезпечення безпеки продукції і застосування на нашому заводі хорошою гігієнічної та виробничої практики (GHP, GMP) не поступається навіть найбільш суворим вимогам, які застосовують у фармацевтичному виробництві. 
Чітка робота фірми і наша рішучість у розробці та удосконаленні системи управління якістю та безпекою підтверджена сертифікатом, визнаним швейцарською фірмою SGS - найкращою в світі по сертифікації виробництва. За якісними досягненням фірма TREC NUTRITION була відзначена Польської Академією Якості титулом «Лідер Якості 2007».

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше