закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Armwrestling Gus Station Lviv Cup

залишити відгук

Для проведення турніру був обраний справді унікальний, магнетичний заклад “The Gas Station”, який складається з ресторану-пабу та нічного клубу, де львів’яни та гості міста мають можливість насолоджуватися справжньою сучасною “пабною” культурою.

          Нічний клуб “COYOTE”, в приміщенні якого проходили змагання, можна по праву вважати новаторством у світі розважальної індустрії. Це ексклюзивний інтер’єр, потужне якісне обладнання та захоплююча атмосфера. Самі поєдинки відбувалися на двох столах, які були встановлені на справжньому бійцівському рингу. Все це додало вибухового драйву турніру та наповнило зарядом неповторних емоцій як глядачів, так і спортсменів. Тебе викликають на ринг і ти маєш показати на що здатен!

          В турнірі взяли участь близько 50 спортсменів з усієї Львівської області, а також з Рівненської та Івано-Франківської. Змагання проходили на ліву та праву руку в п’яти вагових категоріях серед чоловіків: 60, 70, 80, 90, 90+. В категорії 60 кг перемогу на обидві руки здобув Назарій Іваницький, в 70 – Микола Бурко. Абсолютним переможцем категорії 80 кг став Віталій Гайдучок. В категорії 90 кг перші місця на ліву та праву руку розділили між собою Роман  Рудницький та Олег Тимощук. Два золота в 90+ завоював Олександр Ільницький. А завершилося все абсолютною ваговою категорією на праву руку, переможцем якої став Олександр Ільницький. Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами від спонсора турніру, відомого бренду спортивного харчування “Trec Nutrition”.

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше