закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Вуглеводи

Вуглеводи — органічні сполуки зі змішаними функціями, що складаються із карбону, оксигену і гідрогену і за хімічною природою є полігідрокси- альдегідами або кетонами (тобто мають кілька гідроксильних груп і одну карбонільну) або перетворюються у них при гідролізі, більшість вуглеводів мають емпіричну формулу Cn(H2O)m, звідки і походить їхня назва («вуглець» + «вода»). Деякі похідні вуглеводів можуть також містити нітроген, сульфур, фосфор тощо. Вуглеводи є складовою частиною клітин усіх живих організмів і одним із чотирьох найбільших класів біомолекул на ряду із білками, ліпідами і нуклеїновими кислотами.
Три основні групи вуглеводів — це моносахариди, олігосахариди і полісахариди. Перші ще називають простими цукрами, їхні молекули складаються із однієї полігідрокси- альдегідної або кетонної одиниці, що містить переважно від 3-ох до 9-ти атомів карбону. Найпоширенішим у природі моносахаридом є глюкоза.
Прості цукри можуть об'єднуватись у короткі ланцюжки, найчастіше по два (дисахариди), за допомогою глікозидних зв'язківформуючи таким чином олігосахариди. Типовий приклад дисахариду — сахароза (буряковий або тростинний цукор). Олігосахариди із трьома і більше мономерними ланками у клітинах зазвичай не існують самостійно, а входять до складу сполук з невуглеводними речовинами. Низькомолекулярні вуглеводи (тобто моно- й олігосахариди) об'єднують під назвою цукри, більшість індивідуальних сполук цієї групи мають назви із закінченням «-оза». Полісахариди — це полімери 20 і більше моносахаридних одиниць, інколи до кількох тисяч, вони можуть бути лінійними (як целюлоза) або розгалуженими (як глікоген).
Позитивні вуглеводи - це нерафіновані складні сполуки (крохмаль).Ними багаті овочі, горіхи, бобові, цільні зерна, макаронні вироби. Процес перетворення цих вуглеводів в прості цукри протікає дуже повільно. За часом це займає близько чотирьох, шести годин. Енергію такі вуглеводи поставляють теж поступово, але зате на тривалий час втамовують голод, чого не можна сказати про прості вуглеводи.
 Фрукти також є джерелом гарних вуглеводів, виняток становить тільки погана натуральна фруктоза. Для продуктивного травлення організму людини необхідний такий складний вуглевод як клітковина. Вона активно підсилює роботу кишечника і з її допомогою виводиться холестерин. Пшеничні висівки, фрукти і овочі - джерело клітковини.
 Середнє споживання вуглеводів на добу становить 400-500 грам. Отже, запорука здорового харчування - мінімум цукру, максимум крохмалевмісних продуктів.

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше