закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Тестостерон

Тестостерон - головний чоловічий статевий гормон, належить до групи стероїдних гормонів. Цей андроген грає важливу роль в анаболічних процесах організму: сприяє збільшенню м'язової маси, впливає на швидкість синтезу білка. Уже тільки цих двох особливостей тестостерону достатньо, щоб зрозуміти всю важливість цього гормону для спортсменів. 

Таким чином, підвищення тестостерона дозволяє поліпшити власні спортивні результати. Природно, що існує ряд побічних ефектів пов'язаних з цим процесом. Однак вони більшою мірою залежать від способу підвищення цього гормону. Нижче мова піде тільки про безпечні шляхи посилення вироблення тестостерону. 
Препарати для підвищення тестостерону 
В деякій мірі підвищення тестостерону, може відбуватися внаслідок вживання таких продуктів: яйця, м'ясо, горіхи, різні види капусти і пр. Деякі з цих продуктів збільшують секрецію андрогенів безпосередньо, деякі ж пригнічують вироблення естрогену, що позитивно позначається на рівні тестостерону в організмі чоловіка. Однак такий шлях для спортсменів малоефективний. Існують спеціалізовані засоби, що відповідають за підвищення тестостерону. Найбільш популярні й безпечні препарати для підвищення тестостерону - препарати містять трібулус. 

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше