закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Порівняння протеіна та гейнера

Гейнери радять приймати людям з ектоморфним будовою тіла - худорлявим і мають високу швидкість метаболічних реакцій, тобто, людям, які відчувають труднощі з набором м'язової маси. Гейнери допоможуть набрати цю масу у відносно короткі терміни. І, навпаки, єндоморфам - людям, схильним до повноти і швидко набирає вагу, не рекомендується часте вживання гейнеров. Людям з даним типом статури буде складніше уникнути приросту підшкірного жиру з НЕ перероблених вуглеводів. Набагато корисніше і ефективніше їм буде використовувати протеїнові суміші, щоб зменшити вміст жиру в м'язах. До речі, багато добавки і коктейлі мають у своєму складі, крім перерахованих вище компонентів ще й деякі вітаміни і мінерали, що ще більше підвищує їх корисні властивості в цілому. Ще в них може міститися каротин - амінокислота, що поліпшує і зміцнює імунітет людини. Крім того, існують гейнери, що мають у своєму складі білки і вуглеводи в співвідношенні до 45:45, що тільки підвищує їх ефективність при роботі «на масу». Такі види гейнеров вважаються більш якісними і, тому, відрізняються більш високою ціною.
Протеїнові коктейлі бувають двох видів - з повільними і швидкими протеїнами. Повільний протеїн повільніше всмоктується організмом, відповідно - дає менший приріст м'язів, але діє протягом тривалого часу. Ідеально підходить для тих, хто хоче скинути вагу або додати м'язам рельєф (при так званій сушінні). Швидкий протеїн робить прямо протилежний ефект - всмоктується швидко, діє короткий час, дає максимальний приріст маси. Відповідно, для нарощування красивого рельєфного стана, бодибилдеру потрібно починати з швидкого протеїну і переходити на повільний. 

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок про те, що вибір тієї чи іншої харчової добавки - індивідуальний вибір кожного і засновувати його слід на стан власного організму, будови тіла і переслідуваних цілях. Якщо ви худорлявий і хочете набрати масу якнайшвидше - починаємо приймати гейнери. Після того, як маса тіла стає задовільною, переходите на протеїн. Якщо маса вашого тіла на ваш погляд завелика - починайте відразу з протеїну, повільного для сушки, або швидкого - для зміцнення м'язів. Так, ще один момент - адже цілком можна поєднувати обидві добавки одночасно - низькобілкова гейнер і протеїн приблизно в рівних пропорціях. Тоді ви забезпечите свій організм, як необхідною кількістю енергії, так і будівельним матеріалом у вигляді білків. Головне - оптимально підібрати індивідуальну дозу. І з приводу доз: гейнери і протеїни - це харчові добавки. Добавки, а не основна їжа, не захоплюйтеся ними і не перестарайтеся, інакше є цілком реальні шанси заробити розлад шлунка та інші проблеми з травним трактом

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше