закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

L-Карнітин

L-Карнітин - амінокислота, природна речовина, споріднена вітамінам групи В. На відміну від вітамінів, карнітин синтезується в організмі, тому його називають вітаміноподібною речовиною. В організмі людини присутній в тканинах поперечно-смугастих м'язів і печінки. Є фактором метаболічних процесів, що забезпечують підтримку активності коферменту А (КоА). У медицині використовується для корекції метаболічних процесів. Чинить анаболічну, антигіпоксичну та антитиреоїдну дію, активує жировий обмін, стимулює регенерацію, підвищує апетит. За відсутності початкових порушень синтезу в організмі рекомендується застосовувати короткими курсами, тому що при тривалому прийомі спостерігається синдром відміни - знижується вироблення власного левокарнітіну і з'являється необхідність постійно приймати екзопрепарат.

Ефекти 

Спалювання жиру. L-карнітин здійснює транспорт жирних кислот (структурні елементи жиру) в мітохондріальний матрикс, де відбувається їх руйнування з виділенням енергії. Додатковий прийом L-карнітину здійснюється в надії інтенсифікувати руйнування жирів.
 
Збільшення розумової та фізичної енергії. Як показали результати подвійного сліпого плацебоконтролюючого дослідження, проведеного в 2007 році в Італії, призначення L-карнітину у добовій дозі 2 г протягом 6 місяців призводило до підвищення розумової та фізичної активності. Піддослідні відзначали поліпшення настрою, підвищення витривалості і підняття загального тонусу.
 
Стійкість до стресу. Дослідженнями доведено ефективність карнітину у збільшення толерантності до стресів і підвищенні адаптаційних можливостей організму людини.
 
Детоксикація. L-карнітин підтримує рівень вільного CoASH, який бере участь у знешкодженні органічних кислот і ксенобіотиків, необхідний для функціонування деяких ферментів і для нормальної роботи циклу Кребса.
 
Анаболічні функції. Анаболічний ефект L-карнітину був встановлений експериментально, в ході дослідів із застосуванням цієї добавки вчені звернули увагу, що випробувані не тільки втрачали жир, але поряд з цим збільшували суху м'язову масу. Механізм цієї дії досі до кінця не вивчений, проте є ряд теорій, які пояснюють анаболічну дію карнітину його участю в обміні фосфоліпідів, оптимізацією балансу Ацетіл-CoA/CoASH, великим використанням в якості джерела енергії жиру, поліпшенням нейротрансміссії.
 
Знижує холестерин. L-карнітин знижує рівень шкідливого холестерину, тим самим запобігаючи звуження судин серця і мозку, профілактує інфаркти та інсульти. Крім того, L-карнітин покращує метаболізм міокарда, виявляє антиоксидантну дію. Клінічні дослідження показали що, після курсу карнітину люди із захворюваннями серця рідше пред'являли скарги, а функція міокарда поліпшувалася.
 
Інші ефекти. L-карнітин здійснює нейропротекторну, антигіпоксичну, антиоксидантну і антитиреоїдну дію, запобігає апоптоз і остеопороз, а також стимулює регенерацію тканин.

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше