закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Ізотоніки

Ізотоніки - спортивні напої, які допомагають організму відновлюватися після тривалих навантажень. В ізотоніки міститься невелика кількість солей і цукрів, в концентрації, схожій з їх концентрацією в організмі людини. Під час вправ організм втрачає рідину, а також розчинені в ній солі. Спортивні напої допомагають заповнити цю втрату, крім того, вони поповнюють запаси глікогену. У медицині для заповнення рідини використовуються регідратанти. 

 
 
Склад. Вуглеводи, що містяться в ізотоніки, являють собою прості цукру. В таких напоях, як правило, міститься від 5 до 8 відсотків цукру, який допомагає відновити енергетичні резерви організму. Більшість спортсменів віддає перевагу ізотоніки під час тренувань на витривалість. Крім того, найчастіше подібні напої також містять вітаміни і мінерали, такі як магній, кальцій і калій. 
 
Таким чином, ізотоніки відновлюють запаси електролітів, що в свою чергу допомагає підтримувати потрібний кислотно-лужний баланс, а також рівень рідини в організмі. Організм втрачає запаси електролітів в процесі дихання, а також разом з потом. При цьому електроліти є незамінними компонентами для нормальної життєдіяльності організму. 

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше