закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Гейнера

Гейнер- харчова добавка, яка містить, головним чином вуглеводи (прості або складні, від чого багато в чому залежить ціна продукту) і білок (як правило концентрат сироваткового білка, але зустрічаються і мультикомпонентного за складом білка гейнери).Гейнер в першу чергу необхідний людям,які твердо вирішили набрати м'язову вагу, займаючись силовим тренінгом або поправитися, оскільки вуглеводи є найкращим паливом для фізичних навантажень в тренажерному залі, а білок - незамінний будівельний матеріал для росту мускулатури і набору м'язової маси .

Склад
До складу гейнерів можуть входити вітаміни, мінерали, креатин. Вуглеводи (найчастіше основний компонент даної добавки) незамінні в справі забезпечення організму силами, необхідними для інтенсивних фізичних навантажень. Відповідно прийом гейнеров найбільш ефективний перед силовим тренуванням за годину-півтори. В такому випадку вуглеводи, забезпечуючи енергією спортсмена, дозволяють тренуватися довше і ефективніше.

Дія гейнера

Гейнери діють протягом кількох годин. Вони дуже швидко відновлюють енергетичні запаси клітин людського організму. У період, коли фізичної активності немає, гейнери має сенс приймати тільки у разі ускладнень при нарощуванні м'язової маси. Також гейнери можуть додавати в свій раціон ті люди, у яких при заняттях спортом немає сформованого режиму харчування. Але при наборі м'язової маси рекомендується дотримуватися спеціальної дієти з 5-6 разовим харчуванням (включаючи білково-вуглеводні коктейлі). 
 
Спортсменам, які схильні швидко набирати вагу (ендоморфи), гейнер слід приймати обережно, тому що крім м'язової маси, можуть виникнути проблеми з жировими відкладеннями. Гейнер рекомендується вживати єктоморфам. Ектоморф може не так строго дотримуватися правил в харчуванні, як люди з іншими видами статури, так як його метаболізм не схильний до липосинтеза.

Прийом гейнера

У бодібілдингу найбільш підходящий час для прийому гейнера - відразу після тренінгу. В цей момент відкривається так зване білково-вуглеводне вікно, яке може повноцінно закрити гейнер. Це дозволить атлету швидко відновити сили, регенерувати м'язову тканину, придушити катаболічні процеси і поповнити виснажені енергетичні запаси. 
 
Також гейнер можна приймати перед тренінгом: організм отримає енергетичний субстрат - вуглеводи, які дозволять тренуватися інтенсивніше і триваліше, а висока концентрація амінокислот буде придушувати катаболізм вже з самого початку тренування. Однак, є в цьому істотний недолік - під час тренінгу не буде відбуватися втрати жиру, а ймовірність його приросту збільшиться. 
 
Рекомендується приймати гейнер і в інший час, два, три і навіть чотири рази на добу. Під цим є розумне підставу, якщо ви хочете максимально швидко збільшити масу і абсолютно не схильні до повноти, в іншому випадку є ризик набрати масу переважно за рахунок жиру. Набагато розумніше приймати один раз гейнер, решта 2-3 прийому повинні припадати на протеїн.

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше