закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Енергетики

Енергетики - це спеціальна група препаратів, які надають підбадьорливий ефект на організм. Цей ефект носить тимчасовий характер і досягається шляхом стимуляції нервової системи людини. Як правило, енергетики включають в свій склад кілька стимулюючих речовин. Серед них можуть бути: кофеїн, таурин, гуарана, карнітин, мелатонін, вітаміни групи B. Область використання енергетиків поширюється не тільки на спортивну діяльність. Їх застосування також доцільно в ситуаціях, коли потрібна струс організму - безсонна ніч, втома і т.п. 

Все енергетики можна умовно розділити на дві групи - магазинні енергетики (енергетичні напої), що містять в основному кофеїн і таурин, і спортивні енергетики, які включають в свій склад кофеїн і / або гуарану, а також вуглеводи і вітаміни. Природно друга група для спортсменів переважніше, оскільки краще задовольняє їхні потреби. Спортивні енергетики випускаються у вигляді порошку, таблеток або рідкому вигляді. 
Кофеїн активізує розумову діяльність і підвищує витривалість організму. Гуарана - лікарська рослина з тонізуючим ефектом, сприяє висновку молочної кислоти і зменшує м'язовий біль під час тренувань. Таурин - амінокислота, що поліпшує роботу серцево-судинної системи. 
Енергетики слід вживати дотримуючись інструкції і не перевищуючи рекомендованих доз, щоб максимально відчути їх ефект і не нашкодити організму. 

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше