закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Білок

Протеїн (білок, поліпептиди) - органічні речовини, що складаються із сполучених в ланцюжок амінокислот ковалентного зв'язком і утворюють поліпептид. Саме протеїни складають основу м'язової тканини і є ключовим дієтичним компонентом. Зростання м'язів можливий тільки тоді, коли в організмі створюється позитивний баланс азоту. Крім того, під протеїном в бодібілдингу розуміють вид спортивного харчування, який складається з концентрованого білка.

Типи протеїнів: Сивороточні,Казеїнові,Соєві,Багатоскладові.Яєчні
Види протеїнів: 
  • Ізолят - протеїн високого ступеня обробки.
  • Гідролізат - практично розщеплений білок, можна сказати, вже амінокислота
  •  
  •  
  •  
  • .Перевірка на справжність
  •  Широко поширений простий спосіб перевірки білка на справжність шляхом додавання до нього окропу, іноді з подальшим кип'ятінням , внаслідок чого спостерігається процес денатурації з утворенням характерних пластівців і випаданням осаду. Для посилення реакції бажано додати кілька крапель оцту, щоб знизити pH розчину і нейтралізувати негативний заряд. 

  • Деякі продукти не проходять перевірку огляду на поганий очищення, тоді як нормальний ультрафільтрований концентрат завжди повинен випадати в осад. Деякі виробники дають інше пояснення. Для денатурації серйозне має значення заряд білка. Якщо заряд молекул високий, то білок стійкий до нагрівання (відбувається взаємовідштовхування молекул), що ми і спостерігаємо в деяких випадках. Навіть якщо структура білка і змінюється від температури , то осад не випадає.

    Відомий приклад: молоко можна кип'ятити і воно не згортається саме через сильний негативного заряду молочного альбуміну, казеїн в молоці знаходиться у вигляді попередника казеїногену і теж добре розчинний. При скисанні молока кислоти нейтралізують заряд білків, і молоко створоджується.

Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше