закрити [х]


* Залиште свій номер телефону і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення.
BCAA

BCAA - група протеїногенних амінокислот, що характеризуються розгалуженими будовою аліфатичного бічного ланцюга. До таких амінокислот відносяться лейцин, ізолейцин і валін. 

Детальніше
L-Карнітин

L-Карнітин - амінокислота, природна речовина, споріднена вітамінам групи В. На відміну від вітамінів, карнітин синтезується в організмі, тому його називають вітаміноподібною речовиною. В організмі людини присутній в тканинах поперечно-смугастих м'язів і печінки. Є фактором метаболічних процесів, що забезпечують підтримку активності коферменту А (КоА). У медицині використовується для корекції метаболічних процесів. Чинить анаболічну, антигіпоксичну та антитиреоїдну дію, активує жировий обмін, стимулює регенерацію, підвищує апетит. За відсутності початкових порушень синтезу в організмі рекомендується застосовувати короткими курсами, тому що при тривалому прийомі спостерігається синдром відміни - знижується вироблення власного левокарнітіну і з'являється необхідність постійно приймати екзопрепарат.

Детальніше
Ізотоніки

Ізотоніки - спортивні напої, які допомагають організму відновлюватися після тривалих навантажень. В ізотоніки міститься невелика кількість солей і цукрів, в концентрації, схожій з їх концентрацією в організмі людини. Під час вправ організм втрачає рідину, а також розчинені в ній солі. Спортивні напої допомагають заповнити цю втрату, крім того, вони поповнюють запаси глікогену. У медицині для заповнення рідини використовуються регідратанти. 

 
 
 

Детальніше
Амінокислоти

Амінокислоти - органічні сполуки, в молекулі яких одночасно містяться карбоксильні і аміно групи. 

Детальніше
Білок

Протеїн (білок, поліпептиди) - органічні речовини, що складаються із сполучених в ланцюжок амінокислот ковалентного зв'язком і утворюють поліпептид. Саме протеїни складають основу м'язової тканини і є ключовим дієтичним компонентом. Зростання м'язів можливий тільки тоді, коли в організмі створюється позитивний баланс азоту. Крім того, під протеїном в бодібілдингу розуміють вид спортивного харчування, який складається з концентрованого білка.

Детальніше
Вітаміни

Вітамі́ни  — низькомолекулярні органічні сполуки різної хімічної природи, що необхідні для життєдіяльності живого організму в малих дозах, і не утворюються в самому цьому організмі в достатній кількості, через що повинні надходити із їжею.
Організму людини необхідні принаймні 13 різних вітамінів, добові потреби яких коливаються від 0,01 до 100 мг[3].

Детальніше
Вуглеводи

Вуглеводи — органічні сполуки зі змішаними функціями, що складаються із карбону, оксигену і гідрогену і за хімічною природою є полігідрокси- альдегідами або кетонами (тобто мають кілька гідроксильних груп і одну карбонільну) або перетворюються у них при гідролізі, більшість вуглеводів мають емпіричну формулу Cn(H2O)m, звідки і походить їхня назва («вуглець» + «вода»). Деякі похідні вуглеводів можуть також містити нітроген, сульфур, фосфор тощо. Вуглеводи є складовою частиною клітин усіх живих організмів і одним із чотирьох найбільших класів біомолекул на ряду із білками, ліпідами і нуклеїновими кислотами.

Детальніше
Гейнера

Гейнер- харчова добавка, яка містить, головним чином вуглеводи (прості або складні, від чого багато в чому залежить ціна продукту) і білок (як правило концентрат сироваткового білка, але зустрічаються і мультикомпонентного за складом білка гейнери).Гейнер в першу чергу необхідний людям,які твердо вирішили набрати м'язову вагу, займаючись силовим тренінгом або поправитися, оскільки вуглеводи є найкращим паливом для фізичних навантажень в тренажерному залі, а білок - незамінний будівельний матеріал для росту мускулатури і набору м'язової маси .

Детальніше
Енергетики

Енергетики - це спеціальна група препаратів, які надають підбадьорливий ефект на організм. Цей ефект носить тимчасовий характер і досягається шляхом стимуляції нервової системи людини. Як правило, енергетики включають в свій склад кілька стимулюючих речовин. Серед них можуть бути: кофеїн, таурин, гуарана, карнітин, мелатонін, вітаміни групи B. Область використання енергетиків поширюється не тільки на спортивну діяльність. Їх застосування також доцільно в ситуаціях, коли потрібна струс організму - безсонна ніч, втома і т.п. 

 

Детальніше
Креатин

Креатин - азотовмісна карбонова кислота, яка зустрічається в організмі хребетних. Бере участь в енергетичному обміні в м'язових і нервових клітинах. Креатин використовується для нарощення мязевої масси тіла а також для збільшення силових показників .

  •  

Детальніше
Мінерали

Мінерали — поживні речовини, необхідні для нашого організму, які сприяють функціонуванню всіх органів. Мало людей розуміють, як саме мінерали впливають на наш організм.Мінерали допомагають організму переробляти їжу, яку ми їмо. Завдяки мінералам з’являється нова енергія і сила в тілі людини, відновлюються і регенеруються тканини організму.

 

Детальніше
Омега-3

Омега-3 поліненасичені жирні кислоти належать до сімейства ненасичених жирних кислот, що мають подвійний вуглець-вуглецевий зв'язок в омега-3 позиції, тобто у третього атома вуглецю від метилового кінця жирної кислоти.

Детальніше
Порівняння протеіна та гейнера

І цій статті ви зможете ознайомитися чим корисніший гейнер а також навпаки для чого використовувати протеін.

Детальніше
Тестостерон

Тестостерон - головний чоловічий статевий гормон, належить до групи стероїдних гормонів. Цей андроген грає важливу роль в анаболічних процесах організму: сприяє збільшенню м'язової маси, впливає на швидкість синтезу білка. Уже тільки цих двох особливостей тестостерону достатньо, щоб зрозуміти всю важливість цього гормону для спортсменів. 

 

Детальніше
Новини
Фотогалереї
Битва Стронменів Львів-Київ

детальніше
Виставка спортивного харчування Fibo 2014р.

детальніше
Майстер-клас Віталія Подольського та Наталії Касперської!

детальніше